Najlepszy krem do rąk z masłem shea – Planeta Organica

Do pielęgnacji rąk najlepsze jest czyste masło shea. Nie zawsze jednak wygodnie jest go używać, wchłoniecie go w skórę wymaga dłuższej chwili.

Aby zachować piękne dłonie najlepiej więc używać masła shea na noc lub wtedy kiedy możemy pozwolić sobie na kilkanaście minut nie dotykania niczego (np. podczas oglądania ulubionego serialu).
 
W międzyczasie jeżeli zajdzie taka potrzeba warto dostarczyć porcji nawilżenia dłoniom w postaci lekkiego kremu. 

Idealnym kremem będzie KREM Z MASŁEM SHEA PLANETA ORGANICA.

Jest to pierwszy krem do rąk, którego lubię używać. 
Pachnie wyjątkowo ładnie. Delikatnie, z nutą wanilii.
Konsystencję ma bardzo lekką, właściwie płynną. 
Jego najważniejszą zaletą jest jednak błyskawiczne wchłanianie, niewiarygodne wygładzenie skóry i zero lepkości i tłustości. 

Wyciska się ilość wielkości laskowego orzecha włoskiego na dłoń i wciera przez chwilę. A on znika pozostawiając odmłodzoną, jasną i bardzo nawilżoną skórę.

Ideał! 

Krem dostępny w sklepie Blisko Natury/ cena 11 zł
 Pamiętajcie: emulsje typu leki krem nie nadają się do stosowania na dworze, w niskich temperaturach. Mogą wówczas spowodować więcej szkody niż pożytku. Do prac na dworze czy na spacer lepsze będą balsamy typu maść (np. nagietkowa, Melkfet) lub wspomniane masło shea lub inne, np. oliwne lub waniliowe.

13 Comments

Add Yours
  1. 8
    Kasiek

    Małgorzata K, ten będzie odpowiedni. Używałam już ich z masłem kakaowym i cedrowego. Oba były doskonałe, długo nawilżały, nie podrażniały. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to dość intensywny zapach (ale akurat ja lubię i kakao i cedr, więc dla mnie były ok), jeżeli się lubi neutralne. Bardzo polecam. I chociaż cena wydaje się spora jak za pojemność, to krem jest wydajny i naprawdę warto chociaż spróbować.

Dodaj komentarz