DomCudownejMelisy – zaczarowane kosmetyki z Chorwacji

DomCudownejMelisy to chorwacka marka wytwarzanych ręcznie kosmetyków z melisą.
Dostałam w minionym tygodniu reklamową przesyłkę od przedstawicieli tej firmy w Polsce.
I przepadłam!

Przez moje łapki przewija się dość sporo przeróżnych marek, czasami bardzo oryginalnych i drogich, jednak ta z Chorwacji skradły moje serce od pierwszego wejrzenia.
Kosmetyki nie wylądowały w szufladzie i nie podzieliłam się nimi z dziewczynami! Całą przesyłkę zagarnęłam dla siebie. I jeszcze tego samego dnia użyłam każdego produktu. A zdjęcia M. robił w nocy a ja popędzałam go z wanny, żeby już szybko je oddał, bo ja już chcę się myć , peelingować i smarować.
Oszalała baba. 🙂

Nazwa DomCudownejMelisy:
Dom – nie manufaktura, wytwórnia, fabryka, pracownia – tylko Dom – Dom to miłość i czułość. Nie ma bliższego miejsca dla człowieka niż Dom. I w tym Domu jest miejsce dla cudownej Melisy.
Cudownej – docenionej w każdym szczególe.
Melisy – nie zwyczajnej melisy. Cudownej Melisy, pochodzącej z Domu. Melisy, którą ktoś kocha – dba o nią i podziwia. Zajmuje się tylko nią i tworzy z niej cudowne produkty, których dzięki niemu możemy dotknąć.

Zapach obłędny. Rześki i słodki jednocześnie. Opakowania klimatyczne, choć wcale nie najdroższe. To moim zdaniem dodaje uroku i sprawia, że produkt staje się mi jeszcze bliższy. Uczulenia zero! 

Czary!

No to patrzcie co dostałam! A kosmetyków z DomuCudownejMelisy wypatrujcie niebawem w Blisko Natury.

Balsam do ust z melisą i miodem

Naturalny dezodorant w sztyfcie

Kostka do masażu z nasionami winogron

Pelling do twarzy z melisy

Mydło

Szampon w kostce

4 Comments

Add Yours
  1. 1
    Marzena T

    Marka ma naprawdę ciekawe składy warte uwagi. Jak na razie mam balsam dla dzieci z tej marki który bardzo dobrze natłuszcza skórę ale niestety zapach mnie męczy. Balsam do ust ale wersję z nagietkiem – naprawdę świetna sprawa na chłodniejsze dni ! I krem do stóp który okazał się nawet dobry. Szczerze mówiąc propozycje podane przez Ciebie są o wiele bardziej interesujące ! Zwłaszcza mydełka do ciała i szampon do włosów wyglądają cudnie 🙂

Dodaj komentarz