Szczoteczka soniczna SONICARE Philips – sposób na niebywale czyste zęby

Od lat młodości przywiązuję dużą wagę do zdrowia zębów. Jakoś nie lubię mieć dziur, a tym bardziej braków w uzębieniu. Chodzę więc regularnie do dentysty, myję dokładnie zęby, używam nitek i irygatorów – nawet dwóch (uhm – strumieniowego i punktowego 🙂 )
W swoim życiu zużyłam mnóstwo szczoteczek manualnych i elektrycznych. Niedawno zdecydowałam się na zakup szczoteczki sonicznej SONICARE Philips
Bardzo chciałabym Wam ją polecić, ponieważ w życiu nie miałam takich czystych zębów!
Szczoteczki soniczne swoją skuteczność zawdzięczają emitowaniu fal dźwiękowych. Fale dźwiękowe w połączniku z cieczą tworzą mikrobąbelki docierające w zakamarki zębów wypłukując resztki jedzenia i odrywając kamień.
Szczoteczki są tak skuteczne, że nawet bez pasty do zębów świetnie czyszczą zęby. Będą świetnie dla zwolenników past delikatnych i ziołowych, bez ściernych drobinek, wybielaczy i fluoru. Sprawdzają się też przy myciu olejem np. kokosowym.
Szczoteczki te są też bardzo delikatne dla dziąseł
Mój syn ma bardzo wrażliwe dziąsła. Nie mógł używać szczoteczki elektrycznej tradycyjnej, bo dziąsła bardzo mu się podrażniały. 
Taka dygresja: w reklamach Braun OralB są polecane przez dentystów, otóż jak się okazuje niekoniecznie w realu. Mój dentysta odradzał te szczoteczki ze względu na ich działanie na dziąsła. Podobno mogą nawet doprowadzić do odsłonięcia szyjek zębów. 
Po użyciu szczoteczki sonicznej zęby są czyste i bez osadu, a dziąsła przylegają gładko do zębów, nie są rozpulchnione, ani podrażnione. Mi nie zdarzyło się krwawienie dziąseł ani razu – synowi sporadycznie – na początku stosowania. 
Udało mi się kupić szczoteczki w zestawie (klik): dwie szczoteczki, 5 końcówek, dwie stacje ładujące (z czego jedna posiada odkażacz do końcówek), etui podróżne. Cena 559 zł.
Szczoteczki mają trwałe akumulatory – wytrzymują 2,5 tygodnia, kilka programów mycia zębów, timer 2 minutowy z informacją co 30s. 
Końcówki wyposażone są w ochronne czapeczki, dzięki czemu mogą sobie leżeć w szufladzie i się nie brudzić.
Serdecznie polecam Wam sklep HappyDental , w którym kupiłam swoje szczoteczki soniczne. Przed zakupem skontaktowałam się ze sklepem telefonicznie i do tej pory pozostaję pod wrażeniem rzetelnej i profesjonalnej obsługi i zadbania o portfel klienta. Pani ze sklepu pomogła wybrać mi najlepsze dla mnie produkty po niższej cenie. Jako właścicielka sklepu internetowego mogę powiedzieć, że właśnie takich ludzi się szuka do obsługi. Jeszcze raz dziękuję!

10 Comments

Add Yours

Dodaj komentarz