Zmiany

Śliwki Robaczywki zakończyły pełnienie funkcji firmowego bloga Blisko Natury. W pewnym momencie poczułam, że blog stał się mocno oficjalny i przestało wypadać pisać na nim o czymś innym niż kosmetyki, wstawiać kiepskie zdjęcia i wyrażać czasami niepochlebne opinie o produktach, a jeszcze bardziej publicznie się odchudzać.

Potrzeba prowadzenia bloga ciągle istniała. Zawsze był moim hobby.  Szukając na nim któregoś dnia treści do wrzucenia na fanpejdż BN zaczęłam czytać posty i przeglądać zdjęcia. Podczas ich robienia nie przypuszczałam, że mogą w przyszłości obudzić we mnie tyle drzemiących emocji, które towarzyszyły sesjom. Postanowiłam wrócić do blogowania na dawnych zasadach.

Zapadła decyzja o pozostawieniu archiwum Śliwek w takiej formie jak jest i kontynuacji w formie prywatnej, czyli w takiej do jakiej dawno temu (2011 rok – o boziu) został stworzony. Śliwki wróciły do mnie i bardzo, bardzo cieszę się z tego powodu.

Blog Blisko Natury został stworzony pod nowym adresem —> http://blog.bliskonatury.pl/

Jestem jego redaktorem i od czasu do czasu napiszę artykuł, ale większość wpisów tworzyć będzie na nim Asia. Jeżeli lubicie BN na pewno warto go obserwować.

To słowem wyjaśnienia zmian, a teraz zmykam motywować się do zamieszczenia pierwszego wpisu na fb Śliwek. Mam straszną tremę, mimo, że prowadzenie fb to dla mnie chleb powszedni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *