Zupkowi ulubieńcy – przegląd najlepszych produktów

Bardzo lubię nowości nie mogłabym żyć bez próbowania kolejnych. Z tego powodu ulubieńców mam niewielu, ale są i oto oni. 🙂 W kwestii zupowej of kors.

1. Płatki 4 zboża Bio Planet – lubię je nie tylko za to, że gwarantują mi różnorodność składników odżywczych, ale też za to, że poranna zupka nie jest zbyt kleista. 100% owsianka jak dla mnie jest przesadnie zawiesista i lubię ją tylko od czasu do czasu. Idealne do mojej Owsianki chleb powszedni.

2. Biały ryż basmati Bio Planet – lubię biały ryż i już, a ten jest moim ulubieńcem. Świetny zarówno w fomie al dente jak i rozgotowany – np. w tej pomidorowej.

3. Passata Alce nero – to moja gwiazda. Pod ręką nie mam 1 butelki, tylko zawsze całą zgrzewkę. Jest słodka, gęsta, zawiesista. Popijam ją nawet z butelki.

4. Suszona włoszczyzna Botom – używam jej bardzo często, bo jestem leń. Nie trzeba obierać, kroić. Wrzucasz do zimnej wody, solisz i po 15 minutach masz podstawę zupy.

5. Kostki bulionowe i naturalna „vegeta” Alce Nero – bardzo rzadko używam tego typu produktów, ale jeśli już to właśnie tych. Dają głębszy smak niż włoszczyzna suszona, są więc dobre do błyskawicznych zupek, w których potrzebny jest efekt bulionu, np. do rybnej albo miso. Nie zawierają wzmacniaczy smaku, oleju palmowego. Wegańskie. Niestety zawierają cukier.

6. Fasola jaś Bio Idea – to jest cud. Fasola miękka jak masło, a jednocześnie każde ziarno jest w całości. Nic się nie rozpada, za to rozpływa w ustach. Boska!

Produkty są dostępne w sklepach/działach ze zdrową żywnością.

 

Dodaj komentarz