Olejami w ból kolan?

Odświeżając opisy swoich produktów w sklepie Blisko Natury zawsze znajdę jakąś ciekawostkę, którą warto się podzielić. Dzisiaj wyczytałam o pomocy w bólu kolan. Często dzwonią do mnie ludzie, którym ból kolan daje się we znaki. I uwierzcie mi, są to nie tylko emeryci. 
Ból kolan jest nie tylko dokuczliwy. To przede wszystkim sygnał, że w stawach dzieje się coraz gorzej. Zaniedbana sprawa może doprowadzić do inwalidztwa. Z kolei łykanie tabletek przeciwbólowych i przeciwzapalnych może i pomoże ale najczęściej zniszczy błonę śluzową żołądka ponieważ niesteroidowe leki przeciwzapalne zazwyczaj są mocno drażniące dla układu pokarmowego.
Warto wiec spróbować czegoś naturalnego. I na początek od zewnątrz. 
Dlatego właśnie chcę wspomnieć o ASU – avocado-soybean unsaponifiables. Jest to banalnie prosta do przygotowania mikstura na którą składają się dwa oleje: olej avocado i olej sojowy
Mieszanina ta uważana jest za skuteczny środek wspomagający leczenie zwyrodnieniowego zapalenia stawów kolanowych. Przeciwdziała ona rozpadowi występujących w chrząstce glikozaminoglikanów.
Tanio, naturalnie i skutecznie!

Olej avocado

5 Comments

Add Yours

Dodaj komentarz