Olej laurowy – aż 3 x 100 ml do testów

Dziś dla testerek przygotowałam 3 opakowania oleju laurowego (1 opakowanie o wartości 44 zł) – każde po 100 ml.

Olej laurowy na pewno większość Was zna choćby z szeroko znanych mydeł Aleppo. Ale czy spotkałyście się już z tym olejkiem 100%, wyciśniętym dojrzałych owoców laurowych? Jeśli nie to teraz macie okazję go przetestować. 

Sposobów na jego wykorzystanie jest mnóstwo: można stosować go samodzielnie, dodawać do przeróżnych kosmetyków pielęgnacyjnych oraz leczniczych maści.

Olej laurowy w temperaturze pokojowej ma postać grudkowato-oleistą. Posiada przepiękny zielony kolor i … intensywny zapach liści laurowych. Nie jest to jednak olejek eteryczny i nie należy go z nim mylić.

Olej laurowy stosowany jest na wzrost włosów i pomaga pozbyć się łupieżu, zmniejsza wypadania i łamliwość włosów, likwiduje trądzik, odmładza skórę i uelastycznia ją, usuwa bóle reumatyczne i obrzęki. 
  
Dziewczyny, które chciałaby sprawdzić na sobie działanie oleju laurowego zapraszam do zgłaszania się pod tym postem w komentarzu. Należy podać adres swojego bloga. Osoby, które brały już udział w innych konkursach a nawet coś wygrały również mogą się zgłaszać i mają szansę na wygraną.
Osoby, które zgłaszają się po raz pierwszy proszone są o zamieszczenie na swoim blogu banera, który znajduje się na dole wpisu oraz o podlinkowanie go https://www.sliwkirobaczywki.com/?page_id=494.
Konkurs trwa do przyszłego poniedziałku, czyli do 15 października 2012
Zwycięzca w ciągu 2 tygodni od otrzymania nagrody powinien zamieścić na swoim blogu recenzję produktu oraz umieścić link do tego produktu w sklepie Blisko Natury http://bliskonatury.pl/pl/p/Olej-laurowy-Laurus-nobilis-L./102
Recenzja weźmie udział w konkursie w którym wygrana główna to 300 zł oraz 2 x po 100 zł. 

Baner do zamieszczenia na blogu. Link https://www.sliwkirobaczywki.com/?page_id=494

58 Comments

Add Yours

Dodaj komentarz