Pytanie do 'moich’ testerek

Dziewczyny, dostałam od Was maile, że dziś podochodziły do większości z Was mydełka. 

Spodziewałam się, że będę mogła Wam dostarczyć je ok. 6 grudnia. Niestety paczka z Nepalu sporo się do mnie spóźniła i z tego powodu ja spóźniłam się z wysyłką do Was.

Zwracam się więc do Was (dziewczyn od mydełek i dziewczyn od poprzednich testów) z pytaniem czy macie coś przeciwko temu, żeby przedłużyć cały konkurs blogowanie-testowanie do końca stycznia?

W tym czasie mogłabym też wystawić jeszcze kilka produktów do testowania. Szczerze powiedziawszy przez natłok obowiązków z wysyłkami z mojego sklepu, nie zdążyłam opublikować wszystkich rozdań.

Co Wy na to? 

Aha – dziewczyny mydełkowe, okres testowania mydeł może trwać do końca konkursu a więc albo do 31 grudnia, albo – za zgodą większości – do końca stycznia.

24 Comments

Add Yours
  1. 11
    Ruda_Henna

    Nie mam nic przeciwko wydłużenia okresu testowania, zwłaszcza, że grudzień już teraz daje mi w kość ilością nowych zadań do wykonania i brakiem czasu :/ Pewnie każda z dziewczyn chciałaby dopracować swoją recenzję, toteż zwiększenie limitu czasowego byłoby wskazane 😉 Mydełko ponoć do mnie doszło wczoraj – odbiorę dziś i zacznę testowania 😉

Dodaj komentarz