Luksusowo dla niego, pociągająco dla niej – męskie produkty z linii Classic Male Grooming

Jeżeli kiedykolwiek będziecie chciały sprawić przyjemność swoim panom, koniecznie rozważcie zakup produktów z linii Classic Male Grooming The Scottish Soaps Company, ponieważ sprawicie przyjemność nie tylko im, ale i sobie. 

Zapach tych produktów jest bowiem obłędny a poznałam go zupełnie przypadkiem. Nie otwieram wszystkich produktów ze sklepu Blisko Natury celem ich powąchania i nie kupuję wszystkich nowości, szczególnie tych bardzo drogich.
Tak się jednak złożyło, że sól do kąpieli właśnie z tej linii zapachowej, doszła do nas w potłuczonym opakowaniu. Chcąc nie chcąc poznałam więc zapach i momentalnie w nim się zakochałam.

Jest to piękny, bardzo klasyczny zapach męski. Pociągający, czysty i przywodzący na myśl siłę młodego mężczyzny. 

Classic Male Grooming łączy w sobie świeżość i ostre nuty zapachowe
paczuli i drzewa sandałowego z dodatkiem aloesu oraz kakao. Zawiera też korzenne aromaty goździka, gałki muszkatołowej, wiciokrzewu i
mchu dębowego. 

Myślę, że ten zapach po prostu działa na kobiety i to w ten sposób, co faceci lubią najbardziej. 🙂

Dlatego też zakupiłam mojemu mężowi na Mikołaja żel pod prysznic. Do dziś zużył 1,5 opakowania, także mogę powiedzieć, że żel jest wydajny, choć w sumie zapewne mój M. go oszczędza bo zna cenę 48,90 zł za 200 ml. : )

W serii znajdziecie również: mydło na sznurku, balsam po goleniu, mydło do golenia, sól do kąpieli i perfumy (zamówiłam już je M. na walentynki 🙂 )

Polecam mocno!

4 Comments

Add Yours

Dodaj komentarz