Zmiany

Śliwki Robaczywki zakończyły pełnienie funkcji firmowego bloga Blisko Natury. W pewnym momencie poczułam, że blog stał się mocno oficjalny i przestało wypadać pisać na nim o czymś innym niż kosmetyki, wstawiać kiepskie zdjęcia i wyrażać czasami niepochlebne opinie o produktach, a jeszcze bardziej publicznie się odchudzać.

Potrzeba prowadzenia bloga ciągle istniała. Zawsze był moim hobby.  Szukając na nim któregoś dnia treści do wrzucenia na fanpejdż BN zaczęłam czytać posty i przeglądać zdjęcia. Podczas ich robienia nie przypuszczałam, że mogą w przyszłości obudzić we mnie tyle drzemiących emocji, które towarzyszyły sesjom. Postanowiłam wrócić do blogowania na dawnych zasadach.

Zapadła decyzja o pozostawieniu archiwum Śliwek w takiej formie jak jest i kontynuacji w formie prywatnej, czyli w takiej do jakiej dawno temu (2011 rok – o boziu) został stworzony. Śliwki wróciły do mnie i bardzo, bardzo cieszę się z tego powodu.

Blog Blisko Natury został stworzony pod nowym adresem —> http://blog.bliskonatury.pl/

Jestem jego redaktorem i od czasu do czasu napiszę artykuł, ale większość wpisów tworzyć będzie na nim Asia. Jeżeli lubicie BN na pewno warto go obserwować.

To słowem wyjaśnienia zmian, a teraz zmykam motywować się do zamieszczenia pierwszego wpisu na fb Śliwek. Mam straszną tremę, mimo, że prowadzenie fb to dla mnie chleb powszedni.

Dodaj komentarz